Krakowski Dom Aukcyjny®46. Aukcja Dzieł Sztuki
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 46. Aukcji Dzieł Sztuki.
[więcej informacji]
CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław
LOT 52 | ID: 046052 |
CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Stara Warszawa - ulica Freta |
| Technika: | akwarela, gwasz, kredka, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 34,6 x 25 cm 44,5 x 35 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Wł. Stachowicz" Opisany p.d.: "Stara Warszawa - ul. Freta" | |
| Cena wywoławcza: | 2400 zł |
| Cena uzyskana: | 4000 zł |