Krakowski Dom Aukcyjny®46. Aukcja Dzieł Sztuki
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 46. Aukcji Dzieł Sztuki.
[więcej informacji]
LOT 69 | ID: 046069 |
| Tytuł: | Kuszenie (1953) |
| Technika: | ołówek, karton |
| Wymiary: | 24,5 x 32,8 cm |
| Sygnowany monogramem i datowany p.d.: "29/XI WH 53" Opisany l.d.: "Kuszenie" PRACA NIEDOSTĘPNA | |