Krakowski Dom Aukcyjny®46. Aukcja Dzieł Sztuki
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 46. Aukcji Dzieł Sztuki.
[więcej informacji]
LOT 73 | ID: 046073 |
| Tytuł: | Polne kwiaty (praca dwustronna) |
| Technika: | akwarela, ołówek, papier |
| Wymiary: | 19,4 x 13,6 cm |
| Sygnowany l.d. monogramem: "WH" Sygnowany na odwrocie śr.d. monogramem: "WH" PRACA NIEDOSTĘPNA | |