46. Aukcja Dzieł Sztuki

10 czerwca (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 46. Aukcji Dzieł Sztuki
[więcej informacji]

LOT 73
ID: 046073

Tytuł:Polne kwiaty (praca dwustronna)
Technika:akwarela, ołówek, papier
Wymiary:19,4 x 13,6 cm
Sygnowany l.d. monogramem: "WH"
Sygnowany na odwrocie śr.d. monogramem: "WH"