Krakowski Dom Aukcyjny®46. Aukcja Dzieł Sztuki
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 46. Aukcji Dzieł Sztuki.
[więcej informacji]
BALK Zygmunt i POLITYŃSKI Karol
LOT 67 | ID: 046067 |
BALK Zygmunt i POLITYŃSKI Karol BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Sala z widokiem na Pizę (1918) |
| Technika: | akwarela, gwasz, karton |
| Wymiary: | 31,5 x 44,5 cm 36,5 x 49,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Z Balk i Karol Polityński | 1918" Opisany p.d.: "M[nieczytelne] | Projekt sali z widokiem na Pise" Widoczne zabrudzenie malatury. PRACA NIEDOSTĘPNA | |