FRANASZEK Andrzej

FRANASZEK Andrzej
LOT 122
ID: 048122

FRANASZEK Andrzej BIOGRAFIA

Tytuł:The Weel (2016)
Technika:akryl, płótno
Wymiary:100 x 90 cm
103 x 93 cm (z oprawą)
Sygnowany na odwrocie: "AFr"
Opisany na odwrocie: " 100 x 90 cm AKR. PŁ. | THE WEEL - 2016"

Obraz był eksponowany na wystawie Andrzeja Franaszka "Moto-cykl" w Galerii Sztuki ATTIS (3-10 VI 2016).