FRANASZEK Andrzej
LOT 122 | ID: 048122 |
FRANASZEK Andrzej BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | The Weel (2016) |
| Technika: | akryl, płótno |
| Wymiary: | 100 x 90 cm 103 x 93 cm (z oprawą) |
| Sygnowany na odwrocie: "AFr" Opisany na odwrocie: " 100 x 90 cm AKR. PŁ. | THE WEEL - 2016" Obraz był eksponowany na wystawie Andrzeja Franaszka "Moto-cykl" w Galerii Sztuki ATTIS (3-10 VI 2016). | |
- [2026-01-21] 51. Aukcja Dzieł Sztuki (3 II 2026) - katalog
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-08] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 10 II 2026
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |