48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

JURKIEWICZ Andrzej

JURKIEWICZ Andrzej
LOT 76
ID: 048076

JURKIEWICZ Andrzej BIOGRAFIA

Tytuł:Martwa natura z gruszkami
Technika:olej, płótno
Wymiary:56,5 x 70 cm
68 x 82 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Jurkiewicz"
Na odwrocie metka z notką o artyście.