48. Aukcja Dzieł Sztuki
JURKIEWICZ Andrzej
LOT 76 | ID: 048076 |
JURKIEWICZ Andrzej BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Martwa natura z gruszkami |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 56,5 x 70 cm 68 x 82 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Jurkiewicz" Na odwrocie metka z notką o artyście. PRACA NIEDOSTĘPNA | |