LOT 96
ID: 048096

Tytuł:Ela w Świeradowie (2007)
Technika:olej, płótno
Wymiary:46 x 55 cm
51,5 x 60 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany na odwrocie: "2007 | E. DWURNIK |
Ela w Świeradowie | NR: XXIII 260 | 3727"