48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

LOT 93
ID: 048093

Tytuł:Świnoujście (2007)
Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:73 x 49 cm
77 x 53,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "2007 | E. DWURNIK"
Opisany l.d.: "»ŚWINOUJŚCIE«"
Opisany na odwrocie: "2007 | E. DWURNIK | ŚWINOUJŚCIE | NR: IX - 1381 | 3811"
Cena wywoławcza:42000 zł
Cena uzyskana:50000 zł