48. Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 93 | ID: 048093 |
DWURNIK Edward BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Świnoujście (2007) |
| Technika: | olej, akryl, płótno |
| Wymiary: | 73 x 49 cm 77 x 53,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "2007 | E. DWURNIK" Opisany l.d.: "»ŚWINOUJŚCIE«" Opisany na odwrocie: "2007 | E. DWURNIK | ŚWINOUJŚCIE | NR: IX - 1381 | 3811" | |
| Cena wywoławcza: | 42000 zł |
| Cena uzyskana: | 50000 zł |