48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

LOT 94
ID: 048094

Tytuł:Kontrabas (2011)
Technika:akryl, olej, płótno
Wymiary:81 x 65 cm
Sygnowany i datowany p.d.: "2011 | E. DWURNIK"
Opisany na odwrocie: "2011 | E. DWURNIK | KONTRABAS | NR: XXIII - 445 | 4463"

Do obrazu dołączony certyfikat autentyczności wydany przez Fundację Edwarda Dwurnika.