GERLACH Eugeniusz
LOT 117 | ID: 048117 |
GERLACH Eugeniusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kościół św. Wojciecha w Krakowie |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 55,5 x 62,5 cm 66 x 73 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "E Gerlach" | |
- [2026-01-21] 51. Aukcja Dzieł Sztuki (3 II 2026) - katalog
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-08] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 10 II 2026
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |