48. Aukcja Dzieł Sztuki
NIECZUJA-URBAŃSKI Eugeniusz
LOT 11 | ID: 048011 |
NIECZUJA-URBAŃSKI Eugeniusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Słońce jesieni - kobieta z mandoliną (1918) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 60 x 75 cm |
| Sygnowany i datowany p.d.: "E. Nieczuja-Urbański | 1918" Widoczne zabrudzenie malatury oraz pojedyncze ubytki farby przy dolnej krawędzi obrazu. | |
| Cena wywoławcza: | 6000 zł |
| Cena uzyskana: | 6000 zł |