PELLO Ewa

PELLO Ewa
LOT 118
ID: 048118

PELLO Ewa BIOGRAFIA

Tytuł:Martwa natura jesienna (2000)
Technika:olej, płótno
Wymiary:65 x 92 cm
79 x 106 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "EWA PELLO 2000"
Widoczny niewielki ubytek malatury w środkowej części obrazu (w partii czary z winogronami).