48. Aukcja Dzieł Sztuki
SUNDERLAND Franciszek
LOT 29 | ID: 048029 |
SUNDERLAND Franciszek BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Gdańsk - Żuraw nad Motławą |
| Technika: | akwarela, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 34 x 49 cm (w świetle passe-partout) 57,5 x 72 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "FRANCISZEK SUNDERLAND" PRACA NIEDOSTĘPNA | |