48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

TALWIŃSKI Igor

TALWIŃSKI Igor
LOT 131
ID: 048131

TALWIŃSKI Igor BIOGRAFIA

Tytuł:Akt
Technika:olej, płótno
Wymiary:80,5 x 60,5 cm
88 x 68 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "IGOR TALWIŃSKI"