48. Aukcja Dzieł Sztuki
TALWIŃSKI Igor
LOT 131 | ID: 048131 |
TALWIŃSKI Igor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Akt |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 80,5 x 60,5 cm 88 x 68 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "IGOR TALWIŃSKI" | |