48. Aukcja Dzieł Sztuki
MARSCHALKO-KOSAL Jadwiga
LOT 142 | ID: 048142 |
MARSCHALKO-KOSAL Jadwiga BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Oczepiny |
| Technika: | malarstwo na szkle |
| Wymiary: | 24,2 x 28,5 cm (w świetle oprawy) 28,5 x 32,8 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "J. | M. | K." [sygnatura częściowo schowana pod oprawą]
PROWENIENCJA: - kolekcja prywatna, - zakup od artystki w latach 70. | |
| Cena wywoławcza: | 700 zł |
| Cena uzyskana: | 800 zł |