48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

MARSCHALKO-KOSAL Jadwiga

MARSCHALKO-KOSAL Jadwiga
LOT 142
ID: 048142

MARSCHALKO-KOSAL Jadwiga BIOGRAFIA

Tytuł:Oczepiny
Technika:malarstwo na szkle
Wymiary:24,2 x 28,5 cm (w świetle oprawy)
28,5 x 32,8 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "J. | M. | K." [sygnatura częściowo schowana pod oprawą]

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- zakup od artystki w latach 70.
Cena wywoławcza:700 zł
Cena uzyskana:800 zł