TARASIN Jan

TARASIN Jan
LOT 102
ID: 048102

TARASIN Jan BIOGRAFIA

Tytuł:Okno (1990)
Technika:serigrafia, papier
Wymiary:29,5 x 40 cm
29,4 x 38 cm (w świetle passe-partout)
45,5 x 51,5 cm (z oprawą)
Sygnowana i datowana p.d.: "JTarasin 90"