48. Aukcja Dzieł Sztuki
PANEK Jerzy
LOT 130 | ID: 048130 |
PANEK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Autoportret (1994) |
| Technika: | pastel olejny, papier |
| Wymiary: | 20 x 14 cm (w świetle passe-partout) 45 x 38 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Panek 94" PRACA NIEDOSTĘPNA | |