48. Aukcja Dzieł Sztuki
POGORZELSKI Jerzy
LOT 67 | ID: 048067 |
POGORZELSKI Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Chata w lesie |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 32 x 47,5 cm 43 x 58 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "Pogorzelski"; p.d.: "Pogorzelski" | |
| Cena wywoławcza: | 1700 zł |
| Cena uzyskana: | 1700 zł |