48. Aukcja Dzieł Sztuki
ŻELECHOWSKI Kasper
LOT 41 | ID: 048041 |
ŻELECHOWSKI Kasper BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Krakowiak - pan młody |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 35 x 25 cm 43,5 x 34 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "KŻelechowski"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |