48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

ŁOTOCKI Kazimierz

ŁOTOCKI Kazimierz
LOT 40
ID: 048040

ŁOTOCKI Kazimierz BIOGRAFIA

Tytuł:Panorama Lwowa
Technika:olej, tektura
Wymiary:48,5 x 70 cm
PROWENIENCJA:
- kolekcja rodziny artysty.
Cena wywoławcza:1600 zł
Cena uzyskana:1800 zł