48. Aukcja Dzieł Sztuki
ŁOTOCKI Kazimierz
LOT 40 | ID: 048040 |
ŁOTOCKI Kazimierz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Panorama Lwowa |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 48,5 x 70 cm |
PROWENIENCJA: - kolekcja rodziny artysty. | |
| Cena wywoławcza: | 1600 zł |
| Cena uzyskana: | 1800 zł |