48. Aukcja Dzieł Sztuki
PUCHAŁA Kazimierz
LOT 66 | ID: 048066 |
PUCHAŁA Kazimierz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż z Polanicy (1962) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 22,5 x 31,5 cm (w świetle passe-partout) 37 x 45 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i opisany l.d.: "KPuchała 25 6 62 Polanica"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |