48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

PUCHAŁA Kazimierz

PUCHAŁA Kazimierz
LOT 66
ID: 048066

PUCHAŁA Kazimierz BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż z Polanicy (1962)
Technika:olej, tektura
Wymiary:22,5 x 31,5 cm (w świetle passe-partout)
37 x 45 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany l.d.: "KPuchała 25 6 62 Polanica"