MIEN Klementyna

MIEN Klementyna
LOT 69
ID: 048069

MIEN Klementyna BIOGRAFIA

Tytuł:Kwiaty
Technika:olej, sklejka
Wymiary:65,8 x 80 cm
84 x 99 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Kl. Mien"
Przy dolnej krawędzi (śr.d.) ok. 2,5 cm ubytek podłoża (niewidoczny w oprawie). Widoczne spękania sklejki.