48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

LACHUR Maciej

LACHUR Maciej
LOT 128
ID: 048128

LACHUR Maciej BIOGRAFIA

Tytuł:W kuchennej izbie (1958)
Technika:olej, płótno
Wymiary:70 x 80 cm
75,5 x 85,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "M. LACHUR 58"
Lokalnie widoczne pojedyncze ubytki malatury.
Cena wywoławcza:3800 zł
Cena uzyskana:3800 zł