48. Aukcja Dzieł Sztuki
LACHUR Maciej
LOT 128 | ID: 048128 |
LACHUR Maciej BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | W kuchennej izbie (1958) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 70 x 80 cm 75,5 x 85,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "M. LACHUR 58" Lokalnie widoczne pojedyncze ubytki malatury. | |
| Cena wywoławcza: | 3800 zł |
| Cena uzyskana: | 3800 zł |