LACHUR Maciej

LACHUR Maciej
LOT 126
ID: 048126

LACHUR Maciej BIOGRAFIA

Tytuł:Rabin (1998)
Technika:olej, tektura
Wymiary:37 x 27 cm
56,3 x 45,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "M. LACHUR | 1998"