PĘKALSKI Leonard

PĘKALSKI Leonard
LOT 71
ID: 048071

PĘKALSKI Leonard BIOGRAFIA

Tytuł:Martwa natura z bażantem
Technika:gwasz, akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:39 x 60 cm (w świetle passe-partout)
64,5 x 84 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Leonard Pękalski"