48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

PIASECKI Leszek

PIASECKI Leszek
LOT 32
ID: 048032

PIASECKI Leszek BIOGRAFIA

Tytuł:Żołnierz na koniu
Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 50 cm
70 x 60 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Leszek Piasecki"
Cena wywoławcza:4000 zł
Cena uzyskana:4000 zł