48. Aukcja Dzieł Sztuki
PIASECKI Leszek
LOT 32 | ID: 048032 |
PIASECKI Leszek BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Żołnierz na koniu |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 60 x 50 cm 70 x 60 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "Leszek Piasecki" | |
| Cena wywoławcza: | 4000 zł |
| Cena uzyskana: | 4000 zł |