48. Aukcja Dzieł Sztuki
NOWICKI Marian
LOT 45 | ID: 048045 |
NOWICKI Marian BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zaprzęg - powrót do wioski (1952) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 34,5 x 49 cm 43 x 58 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Marian Nowicki | 1952" | |
| Cena wywoławcza: | 1600 zł |
| Cena uzyskana: | 2000 zł |