48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

NOWICKI Marian

NOWICKI Marian
LOT 45
ID: 048045

NOWICKI Marian BIOGRAFIA

Tytuł:Zaprzęg - powrót do wioski (1952)
Technika:olej, tektura
Wymiary:34,5 x 49 cm
43 x 58 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Marian Nowicki | 1952"
Cena wywoławcza:1600 zł
Cena uzyskana:2000 zł