48. Aukcja Dzieł Sztuki
FILIPKIEWICZ Mieczysław
LOT 56 | ID: 048056 |
FILIPKIEWICZ Mieczysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zima w Tatrach |
| Technika: | akwarela, gwasz, pastel, tektura |
| Wymiary: | 34,5 x 50 cm 42,5 x 59 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ" | |