48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

FILIPKIEWICZ Mieczysław

FILIPKIEWICZ Mieczysław
LOT 56
ID: 048056

FILIPKIEWICZ Mieczysław BIOGRAFIA

Tytuł:Zima w Tatrach
Technika:akwarela, gwasz, pastel, tektura
Wymiary:34,5 x 50 cm
42,5 x 59 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ"