48. Aukcja Dzieł Sztuki
TRAUTMAN Mieczysław
LOT 64 | ID: 048064 |
TRAUTMAN Mieczysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Lato na wsi |
| Technika: | akwarela, gwasz, papier |
| Wymiary: | 43 x 33 cm (w świetle passe-partout) 71,5 x 60 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "M. TRAUTMAN." PRACA NIEDOSTĘPNA | |