48. Aukcja Dzieł Sztuki
DOBROWOLSKI Odo
LOT 16 | ID: 048016 |
DOBROWOLSKI Odo BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż z aleją (1910) |
| Technika: | tusz, ołówek, litografia, papier |
| Wymiary: | 53 x 67,5 cm 57,5 x 72 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Odo Dobrowolski ‘910" | |
| Cena wywoławcza: | 4000 zł |
| Cena uzyskana: | 4000 zł |