48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

DOBROWOLSKI Odo

DOBROWOLSKI Odo
LOT 17
ID: 048017

DOBROWOLSKI Odo BIOGRAFIA

Tytuł:Topienie wosku w Borysławiu
Technika:pastel, tektura
Wymiary:25 x 44 cm
39 x 58,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Odo Dobrowolski | Borysław"
Opisany na odwrocie: "Odo Dobrowolski | Topienie wosku na chałdzie w Borysławiu"
Cena wywoławcza:3000 zł
Cena uzyskana:3400 zł