48. Aukcja Dzieł Sztuki
DOBROWOLSKI Odo
LOT 17 | ID: 048017 |
DOBROWOLSKI Odo BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Topienie wosku w Borysławiu |
| Technika: | pastel, tektura |
| Wymiary: | 25 x 44 cm 39 x 58,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Odo Dobrowolski | Borysław" Opisany na odwrocie: "Odo Dobrowolski | Topienie wosku na chałdzie w Borysławiu" | |
| Cena wywoławcza: | 3000 zł |
| Cena uzyskana: | 3400 zł |