48. Aukcja Dzieł Sztuki
ZAKRZEWSKI Roman
LOT 89 | ID: 048089 |
ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kobieta na bordowym tle (1987) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 65 x 50 cm 74 x 59 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i opisany na odwrocie: "‧ R ‧ ZAKRZEWSKI ‧ | ‧ XII ‧ 1987 ‧ OLEJ ‧ | ‧ 36 ‧" | |
| Cena wywoławcza: | 22000 zł |
| Cena uzyskana: | 31000 zł |