48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

ZAKRZEWSKI Roman

ZAKRZEWSKI Roman
LOT 89
ID: 048089

ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA

Tytuł:Kobieta na bordowym tle (1987)
Technika:olej, płótno
Wymiary:65 x 50 cm
74 x 59 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany na odwrocie: "‧ R ‧ ZAKRZEWSKI ‧ | ‧ XII ‧ 1987 ‧ OLEJ ‧ | ‧ 36 ‧"
Cena wywoławcza:22000 zł
Cena uzyskana:31000 zł