48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

PACIOREK Stanisław

PACIOREK Stanisław
LOT 48
ID: 048048

PACIOREK Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Mury Krakowa - widok na Bramę Floriańską
Technika:olej, tektura
Wymiary:20,5 x 30,5 cm
42 x 50 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "St. Paciorek"
Na odwrocie metka Salonu Obrazów i Dzieł Sztuki L. Błasiaka w Krakowie.
Cena wywoławcza:2000 zł
Cena uzyskana:2000 zł