48. Aukcja Dzieł Sztuki
PACIOREK Stanisław
LOT 48 | ID: 048048 |
PACIOREK Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Mury Krakowa - widok na Bramę Floriańską |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 20,5 x 30,5 cm 42 x 50 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "St. Paciorek" Na odwrocie metka Salonu Obrazów i Dzieł Sztuki L. Błasiaka w Krakowie. | |
| Cena wywoławcza: | 2000 zł |
| Cena uzyskana: | 2000 zł |