ZAWADZKI Stanisław

ZAWADZKI Stanisław
LOT 13
ID: 048013

ZAWADZKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Zalotna (1920)
Technika:akwarela, ołówek, papier naklejony na tekturę
Wymiary:47 x 32 cm
49,5 x 34,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "St. Zawadzki | 1920 r"