48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

SASKI Sylweriusz

SASKI Sylweriusz
LOT 58
ID: 048058

SASKI Sylweriusz BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż górski z rzeką
Technika:olej, płótno
Wymiary:23 x 42 cm
31,5 x 51,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Sylw. Saski"

PROWENIENCJA:
- kolekcja rodziny artysty.
Cena wywoławcza:1300 zł
Cena uzyskana:2600 zł