48. Aukcja Dzieł Sztuki
SASKI Sylweriusz
LOT 58 | ID: 048058 |
SASKI Sylweriusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż górski z rzeką |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 23 x 42 cm 31,5 x 51,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Sylw. Saski"
PROWENIENCJA: - kolekcja rodziny artysty. | |
| Cena wywoławcza: | 1300 zł |
| Cena uzyskana: | 2600 zł |