48. Aukcja Dzieł Sztuki
CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław
LOT 37 | ID: 048037 |
CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Warszawa - widok na kościół dominikanów św. Jacka |
| Technika: | akwarela, gwasz, pastel, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 33,5 x 24 cm (w świetle passe-partout) 53 x 42,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Wł. Stachowicz." PRACA NIEDOSTĘPNA | |