48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław

LOT 37
ID: 048037

CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław BIOGRAFIA

Tytuł:Warszawa - widok na kościół dominikanów św. Jacka
Technika:akwarela, gwasz, pastel, papier naklejony na tekturę
Wymiary:33,5 x 24 cm (w świetle passe-partout)
53 x 42,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Wł. Stachowicz."