48. Aukcja Dzieł Sztuki
CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław
LOT 38 | ID: 048038 |
CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) Władysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Weduta warszawska - ulica Kanonia |
| Technika: | akwarela, gwasz, pastel, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 33,5 x 24 cm (w świetle passe-partout) 53 x 42,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Wł. Stachowicz." W górnej części obrazu widoczne drobne zabrudzenia malatury. | |
| Cena wywoławcza: | 2800 zł |
| Cena uzyskana: | 3000 zł |