ZAKRZEWSKI Władysław

ZAKRZEWSKI Władysław
LOT 33
ID: 048033

ZAKRZEWSKI Władysław BIOGRAFIA

Tytuł:Dziewczynka w błękitnej sukience
Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:69 x 56,5 cm
82 x 69,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.g.: "Zakrzewski"
Widoczne zabrudzenie malatury.