48. Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 22 | ID: 048022 |
| Tytuł: | Jerozolima (1942) |
| Technika: | olej, sklejka |
| Wymiary: | 13 x 8 cm 20 x 15 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Wlastimil Hofman | 1942" Opisany na odwrocie: "Na placu | gdzie [nieczytelne] | Omer" | |
| Cena wywoławcza: | 3400 zł |
| Cena uzyskana: | 6000 zł |