48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

LOT 22
ID: 048022

Tytuł:Jerozolima (1942)
Technika:olej, sklejka
Wymiary:13 x 8 cm
20 x 15 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Wlastimil Hofman | 1942"
Opisany na odwrocie: "Na placu | gdzie [nieczytelne] | Omer"
Cena wywoławcza:3400 zł
Cena uzyskana:6000 zł