48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

LOT 24
ID: 048024

Tytuł:Żółta róża (1962)
Technika:olej, płyta
Wymiary:26 x 15,5 cm
32,5 x 22,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany śr.d.: "Wlastimil Hofman | 1962"
Cena wywoławcza:3000 zł
Cena uzyskana:10000 zł