48. Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 23 | ID: 038023 |
| Tytuł: | Pomarańczowa dalia (1939) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 27,5 x 20,5 cm 34 x 27,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.g.: "Wlastimil Hofman | 1939" Na odwrocie dedykacja autorska z 1946 roku. | |
| Cena wywoławcza: | 3400 zł |
| Cena uzyskana: | 14000 zł |