48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

LOT 23
ID: 038023

Tytuł:Pomarańczowa dalia (1939)
Technika:olej, tektura
Wymiary:27,5 x 20,5 cm
34 x 27,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.g.: "Wlastimil Hofman | 1939"
Na odwrocie dedykacja autorska z 1946 roku.
Cena wywoławcza:3400 zł
Cena uzyskana:14000 zł