48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

LOT 27
ID: 048027

Tytuł:Ministrant w Nazarecie (1943)
Technika:tusz, ołówek, papier
Wymiary:14,2 x 8,3 cm
Sygnowany i datowany l.d.: "19 WH 43"
Opisany śr.d.: "Nazaret"
Opisany na odwrocie: "Ministrant w Nazarecie | Palestyna | WH"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Jana Freundlicha.
Cena wywoławcza:900 zł
Cena uzyskana:1300 zł