48. Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 27 | ID: 048027 |
| Tytuł: | Ministrant w Nazarecie (1943) |
| Technika: | tusz, ołówek, papier |
| Wymiary: | 14,2 x 8,3 cm |
| Sygnowany i datowany l.d.: "19 WH 43" Opisany śr.d.: "Nazaret" Opisany na odwrocie: "Ministrant w Nazarecie | Palestyna | WH" PROWENIENCJA: - kolekcja Jana Freundlicha. | |
| Cena wywoławcza: | 900 zł |
| Cena uzyskana: | 1300 zł |