48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

LOT 25
ID: 048025

Tytuł:Elegant | Boże Narodzenie - strojenie choinki (rysunek dwustronny) (1923)
Technika:ołówek, papier
Wymiary:31 x 23 cm
Sygnowany monogramem i datowany l.d.: "19WH23"
Widoczne przetarganie papieru l.g. (ok. 3 cm) oraz l.d. (ok. 0,5 cm).
Cena wywoławcza:600 zł
Cena uzyskana:800 zł