48. Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 25 | ID: 048025 |
| Tytuł: | Elegant | Boże Narodzenie - strojenie choinki (rysunek dwustronny) (1923) |
| Technika: | ołówek, papier |
| Wymiary: | 31 x 23 cm |
| Sygnowany monogramem i datowany l.d.: "19WH23" Widoczne przetarganie papieru l.g. (ok. 3 cm) oraz l.d. (ok. 0,5 cm). | |
| Cena wywoławcza: | 600 zł |
| Cena uzyskana: | 800 zł |