48. Aukcja Dzieł Sztuki
FLECK Wojciech
LOT 124 | ID: 048124 |
FLECK Wojciech BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Bukiet w czerwonym wazonie |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 50,5 x 44 cm 56 x 49,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "Woj. Fleck"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |