48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

FLECK Wojciech

FLECK Wojciech
LOT 124
ID: 048124

FLECK Wojciech BIOGRAFIA

Tytuł:Bukiet w czerwonym wazonie
Technika:olej, płótno
Wymiary:50,5 x 44 cm
56 x 49,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Woj. Fleck"