48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

FLECK Wojciech

FLECK Wojciech
LOT 125
ID: 048125

FLECK Wojciech BIOGRAFIA

Tytuł:Żółte kwiaty w wazonie
Technika:olej, płótno
Wymiary:36 x 32,5 cm
42 x 38 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Woj. Fleck"
Cena wywoławcza:1400 zł
Cena uzyskana:1400 zł