48. Aukcja Dzieł Sztuki
FLECK Wojciech
LOT 125 | ID: 048125 |
FLECK Wojciech BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Żółte kwiaty w wazonie |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 36 x 32,5 cm 42 x 38 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Woj. Fleck" | |
| Cena wywoławcza: | 1400 zł |
| Cena uzyskana: | 1400 zł |